Wat staat er toch weer veel moois in de Voorjaar/Zomer catalogus 2018 van Stampin’ Up! Het nieuwe papier ‘Painted with Love Specialty Designer Series  Paper’ (145580) is echt geweldig! En dan die kleuren! Wauw!

Met de workshop van afgelopen maandagavond hebben de dames dit leuke doosje gemaakt met een bijpassend kaartje met envelopje én natuurlijk dat prachtige papier! Het doosje is gemaakt met de ‘Lots of Love Box Framelits Dies’ (145653) en wij kozen ervoor om de stempelset ‘Heart Happiness’ (145769) erbij te gebruiken, deze set is zo mooi en zeg nou zelf…hartjes kunnen altijd, daar hoeft het geen Valentijnsdag voor te zijn 😉 Het kaartje met envelopje  ‘Whisper White Narrow Note Cards & Envelopes’ (145583), zijn ook nieuw en wat een leuk model! Natuurlijk heeft Stampin’ Up! erover nagedacht want het leuke kaartje met envelopje past weer perfect in het doosje. Een cadeautje op zich!

Whisper White Narrow Notecards & Envelopes

De tekst ‘van harte’ komt uit de nieuwe Nederlandse Stempelset ‘Feesttaart’ (147055) net als de tekst ‘Voor de jarige’ op het doosje.

Lots to Love Box - Stampin' Up!

Met de nieuwe ronde schulppons ‘Scallop Circle Punch 1-3/8’ (145139) van pagina 14 hebben we uit goudfolie karton ‘Foil Sheets’ (132622) de achtergrond geponst voor de tekst. Past zo perfect bij het papier!

Je kunt het doosje ook verkleinen….er is nog zoveel meer mogelijk met die mooie ‘Lots of Lots Box Framelits Dies’….

Hier zijn nog even de materialen die we hebben gebruikt tijdens de workshop

Het was weer een hele gezellige workshop, altijd een feestje om te doen.

Leuk dat je bent komen lezen en een hele fijne dag!

Groetjes,